AGDAŞ Adapazarı - Fatura Sorgula ve Öde

AGDAŞ Adapazarı doğal gaz faturası borcu sorgulama ve kredi kartı ile doğal gaz faturası ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yenile

AGDAŞ Fatura Ödeme ve AGDAŞ Fatura Sorgulama

AGDAŞ Adapazarı doğal gaz abonesi iseniz, AGDAŞ fatura sorgulama, borç öğrenme ve AGDAŞ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına AGDAŞ tesisat numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut AGDAŞ Adapazarı Gaz fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


AGDAŞ Adapazarı Gaz Tesisat Numarası Öğrenme

AGDAŞ fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için tesisat numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. AGDAŞ doğal gaz faturanızda Tesisat No alanında yazan numara sizin tesisat numaranızdır.


AGDAŞ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel AGDAŞ doğal gaz faturanızı ve geçmiş dönem doğal gaz borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz AGDAŞ faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek Adapazarı doğal gaz faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile AGDAŞ Faturası Ödeme

AGDAŞ Adapazarı Gaz faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile AGDAŞ fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.