Bursa BUSKİ - Fatura Sorgula ve Öde

BUSKİ Bursa su faturası borcunuzu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı güvenle ödeyin. MOKA online fatura ödeme merkezi ile anlık faturanızı sorgulayın.

Yenile

BUSKİ Fatura Borcu Sorgulama ve BUSKİ Fatura Ödeme

BUSKİ Bursa su abonesi iseniz, BUSKİ su faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve BUSKİ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına BUSKİ abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut BUSKİ fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


BUSKİ Abone Numarası Öğrenme

BUSKİ su faturası ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. BUSKİ faturanızda Abone Numarası alanında yazan numara sizin abone numaranızdır.


BUSKİ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel BUSKİ su faturanızı ve geçmiş dönem BUSKİ faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz BUSKİ su faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek su faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile BUSKİ Faturası Ödeme

BUSKİ Bursa su faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile BUSKİ fatura ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile BUSKİ su faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.