İZMİRGAZ - Fatura Sorgula ve Öde

İZMİRGAZ İzmir doğal gaz faturası borcu sorgulama ve kredi kartı ile doğal gaz faturası ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yenile

İZMİRGAZ Fatura Borcu Sorgulama ve İZMİRGAZ Fatura Ödeme

İZMİRGAZ İzmir doğal gaz abonesi iseniz, İZMİRGAZ borç sorgulama, borç öğrenme ve İZMİRGAZ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına İZMİRGAZ abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut İZMİRGAZ fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


İZMİRGAZ Abone Numaram Nerede Yazıyor?

İZMİRGAZ fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. İZMİRGAZ faturanızda Abone No alanında yazan 10 haneli abone numaranız sizin abone referans numaranızdır. Aşağıdaki İZMİRGAZ faturası örneğinde abone numarasının nerede bulunduğunu görebilirsiniz. 10 haneden küçük olan abone numaraları başına sıfır eklemeden de sorgulama sonuçlarını görebilirsiniz.


İZMİRGAZ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem İZMİRGAZ doğal gaz faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz İZMİRGAZ faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek İZMİRGAZ doğal gaz faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile İZMİRGAZ Faturası Ödeme

İZMİRGAZ İzmir doğal gaz faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile İZMİRGAZ fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,75 LİRA olarak tahsil edilecektir.