KKTCELL - Fatura Sorgula ve Öde

3D Güvenlik ile Fatura Ödeme ve Sorgulama

Yenile

KKTC Telekom Fatura Ödeme ve KKTC Telekom Borç Sorgulama

KKTC Telekom operatörü kullanıyorsanız, KKTC Telekom borç sorgulama, borç öğrenme ve KKTC Telekom cep telefonu faturası ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına KKTC Telekom abone numaranızı girdikten sonra fatura bilgilerinizi ve borç durumunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile KKTC Telekom faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


KKTC Telekom Abone Numaram Nerede Yazıyor?

KKTC Telekom faturanızı online ödemek ve KKTC Telekom fatura borcunuzu sorgulamak için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. KKTC Telekom abone numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın sol üst tarafında belirtilen Abone Numarası alanında numaranızı bulabilirsiniz.


KKTC Telekom Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem KKTC Telekom faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz KKTC Telekom faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek KKTC Telekom faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile KKTC Telekom Faturası Ödeme

KKTC Telekom faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile KKTC Telekom fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.