TTM Telekom - Fatura Sorgula ve Öde

TTM Telekom telefon faturası borcu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı ödeyin. MOKA Fatura ödeme merkezi ile borç öğrenme ve ödeme işlemlerini yapın.

Yenile

TTM Telekom Borç Sorgulama ve TTM Telekom Fatura Ödeme

Sabit telefonununuz için (ev veya iş) TTM Telekom operatörü kullanıyorsanız, TTM Telekom borç sorgulama, borç öğrenme ve TTM Telekom sabit telefon fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına TTM Telekom abone numaranızı girdikten sonra telefon fatura bilgilerinizi ve borç durumunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile TTM Telekom telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


TTM Telekom Abone Numaram Nerede Yazıyor?

TTM Telekom telefon faturanızı online ödemek ve TTM Telekom fatura borcunuzu sorgulamak için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. TTM Telekom abone numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın üst tarafında belirtilen Abone Numarası alanında bulabilirsiniz.


TTM Telekom Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem TTM Telekom telefon faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz TTM Telekom telefon faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek TTM Telekom sabit telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile TTM Telekom Faturası Ödeme

TTM Telekom telefon faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile TTM Telekom fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.