Antalya ASAT - Fatura Sorgula ve Öde

ASAT Antalya su faturası borcunuzu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı güvenle ödeyin. MOKA online fatura ödeme merkezi ile anlık faturanızı sorgulayın.

Yenile

ASAT Fatura Borcu Sorgulama ve ASAT Fatura Ödeme

ASAT Antalya su abonesi iseniz, ASAT su faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve ASAT fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına ASAT abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut ASAT fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


ASAT Abone Numarası Öğrenme

ASAT su faturası ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. ASAT faturanızda Abone Numarası alanında yazan numara sizin abone numaranızdır.


ASAT Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ASAT su faturanızı ve geçmiş dönem ASAT faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz ASAT su faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek su faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile ASAT Faturası Ödeme

ASAT Antalya su faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile ASAT Antalya su faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.