Bursa Gaz - Fatura Sorgula ve Öde

Bursa Gaz doğal gaz faturası borcunu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı ödeyin. MOKA Fatura ödeme merkezi ile borç öğrenme ve ödeme işlemlerini yapın.

Yenile

BURSAGAZ Doğal Gaz Faturası Borcu Sorgulama ve Fatura Ödeme

BURSAGAZ Bursa doğal gaz abonesi iseniz, doğal gaz faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve Bursa doğal gaz fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına BURSAGAZ abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut BURSAGAZ Bursa doğal gaz fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


BURSAGAZ Abone Numarası Öğrenme

BURSAGAZ doğal gaz fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. BURSAGAZ doğal gaz faturanızda Abone No alanında yazan numara sizin BURSAGAZ abone numaranızdır. Eğer abone numaranız 12 haneden küçükse, başına sıfır (0) ekleyerek 12 haneye tamamlamanız gerekmektedir.


BURSAGAZ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel BURSAGAZ Bursa doğal gaz faturanızı ve geçmiş dönem BURSAGAZ doğal gaz borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz BURSAGAZ Bursa doğal gaz faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek doğal gaz faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile BURSAGAZ Doğal Gaz Faturası Ödeme

BURSAGAZ Bursa doğal gaz faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile BURSAGAZ fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.