D-Smart - Fatura Sorgula ve Öde

D-Smart televizyon faturası borcunuzu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı ödeyin. MOKA Fatura ödeme merkezi ile borç öğrenme ve ödeme işlemlerini yapın.

Yenile

D-Smart Televizyon Fatura Borcu Sorgulama ve D-Smart Televizyon Fatura Ödeme

D-Smart televizyon abonesi iseniz, D-Smart faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına D-Smart abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut D-Smart fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


D-Smart Abone Numarası Öğrenme

D-Smart televizyon faturası ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. D-Smart faturanızda Abone No alanında yazan numara sizin abone numaranızdır.


D-Smart Televizyon Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel D-Smart televizyon faturanızı ve geçmiş dönem D-Smart faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz D-Smart televizyon faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek televizyon faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile D-Smart Televizyon Faturası Ödeme

D-Smart televizyon faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile D-Smart televizyon faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.