D-Smart İnternet - Fatura Sorgula ve Öde

D-Smart internet faturanızı anlık sorgulayın, güvenle ödeyin. Kredi kartı ile faturanızı MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi ile kolayca ödeyin.

Yenile

D-Smart İnternet Fatura Ödeme ve D-Smart İnternet Fatura Sorgulama

D-Smart internet abonesi iseniz, D-Smart fatura sorgulama, borç öğrenme ve D-Smart fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına D-Smart abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut D-Smart ADSL fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


D-Smart Abone Numaram Nerede Yazıyor?

D-Smart fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. D-Smart faturanızda Abone No alanında yazan abone numarası sizin numaranızdır.


D-Smart İnternet Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel D-Smart faturanızı ve geçmiş dönem D-Smart ADSL borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz D-Smart faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek internet faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile D-Smart İnternet Faturası Ödeme

D-Smart internet faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile D-Smart fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.