DIGITURK - Fatura Sorgula ve Öde

Digitürk televizyon faturası borcunuzu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı ödeyin. MOKA Fatura ödeme merkezi ile borç öğrenme ve ödeme işlemlerini yapın.

Yenile

DIGITURK Fatura Borcu Sorgulama ve DIGITURK Fatura Ödeme

DIGITURK televizyon abonesi iseniz, DIGITURK faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve LIG TV fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına DIGITURK abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut DIGITURK veya LIG TV fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


DIGITURK Abone Numarası Öğrenme

DIGITURK televizyon faturası ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. DIGITURK faturanızda Üye No alanında yazan numara sizin abone numaranızdır. Aşağıdaki DIGITURK faturası örneğinde üye numarasının nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Eğer üye numaranız 10 haneden küçükse, yukarıdaki abone numarası alanına 10 haneyi tamamlayacak şekilde, başına sıfır (0) ekleyerek giriş yapabilirsiniz.


DIGITURK Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel DIGITURK ve LIG TV faturanızı ve geçmiş dönem DIGITURK faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz DIGITURK ve LIG TV televizyon faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek televizyon faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile DIGITURK Faturası Ödeme

DIGITURK ve LIG TV televizyon faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile DIGITURK televizyon faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.