Eskişehir Esgaz - Fatura Sorgula ve Öde

ESGAZ Eskişehir doğal gaz faturası borcu sorgulama ve kredi kartı ile doğal gaz faturası ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yenile

ESGAZ Doğal Gaz Faturası Borcu Sorgulama ve Fatura Ödeme

ESGAZ Eskişehir doğal gaz abonesi iseniz, doğal gaz faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve Eskişehir doğal gaz fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına ESGAZ Eskişehir abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut ESGAZ Eskişehir doğal gaz fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


ESGAZ Eskişehir Abone Numarası Öğrenme

ESGAZ Eskişehir fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. ESGAZ doğal gaz faturanızda Abone No alanında yazan numara sizin ESGAZ abone numaranızdır. Eğer abone numaranız 10 haneden küçükse, başına sıfır (0) ekleyerek 10 haneye tamamlamanız gerekmektedir.


ESGAZ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ESGAZ doğal gaz faturanızı ve geçmiş dönem ESGAZ doğal gaz borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz ESGAZ Eskişehir doğal gaz faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek doğal gaz faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile ESGAZ Doğal Gaz Faturası Ödeme

ESGAZ Eskişehir doğal gaz faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile ESGAZ fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.