Gaziantep GASKİ - Fatura Sorgula ve Öde

GASKİ Gaziantep su faturası borcunu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı ödeyin. MOKA Fatura ödeme merkezi ile borç öğrenme ve ödeme işlemlerini yapın.

Yenile

GASKİ Fatura Ödeme ve GASKİ Borç Sorgulama

GASKİ Gaziantep su abonesi iseniz, GASKİ borç sorgulama, borç öğrenme ve GASKİ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına GASKİ abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut GASKİ su faturası borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında su faturanızı ödeyebilirsiniz.


GASKİ Abone Numarası Öğrenme

GASKİ fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. GASKİ faturanızda Abone No alanında yazan 8 haneli abone numaranız sizin GASKİ abone numaranızdır. Eğer abone numaranız 8 haneden küçükse, başına sıfır (0) ekleyerek 8 haneye tamamlamanız gerekmektedir.


GASKİ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel GASKİ Gaziantep su faturanızı ve geçmiş dönem GASKİ su faturası borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski su faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz GASKİ faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek su faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile GASKİ Faturası Ödeme

GASKİ Gaziantep su faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile İZSU su faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.