Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş. - Fatura Sorgula ve Öde

KEPSAŞ Kayseri Elektrik fatura borcu ödemelerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden anlık ve güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yenile

KEPSAŞ Fatura Borcu Sorgulama ve KEPSAŞ Fatura Ödeme

KEPSAŞ Kayseri elektrik abonesi iseniz, KEPSAŞ borç sorgulama, borç öğrenme ve KEPSAŞ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına KESPAŞ elektrik abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut KEPSAŞ borç durumunuzu görebilir, kredi kartı ile elektrik faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


KEPSAŞ Abone Numaram Nerede Yazıyor?

Abone numarası ile KEPSAŞ elektrik faturası ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. KEPSAŞ elektrik faturanızda Abone Referans No alanında yazan 10 haneli abone numaranız sizin KEPSAŞ abone referans numaranızdır. Aşağıdaki KEPSAŞ elektrik faturası örneğinde abone numarasının nerede bulunduğunu görebilirsiniz. KEPSAŞ abone numaranız 10 haneden küçük ise numaranın başına sıfır ekleyerek 10 karaktere tamamlamalısınız


KEPSAŞ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem KEPSAŞ elektrik fatura borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz KEPSAŞ elektrik faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek KEPSAŞ elektrik faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile KEPSAŞ Kayseri Elektrik Faturası Ödeme

KEPSAŞ Kayseri elektrik faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile KEPSAŞ fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.