Turknet - Fatura Sorgula ve Öde

Turknet internet faturanızı anlık sorgulayın, güvenle ödeyin. Kredi kartı ile faturanızı MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi ile kolayca ödeyin.

Yenile

TurkNet Fatura Ödeme ve TurkNet Faturası Borç Sorgulama

TurkNet internet ve telefon abonesi iseniz, TurkNet internet fatura sorgulama, borç öğrenme ve TurkNet telefon fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına TurkNet abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut TurkNet ADSL/internet ve telefon fatura borçlarınızı görüntüleyebilir, kredi kartı ile anında internet ve telefon faturanızı ödeyebilirsiniz.


TurkNet Abone Numaram Nerede Yazıyor?

TurkNet internet ve telefon fatura ödeme ile online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. TurkNet faturanızda Abone No alanında yazan numara sizin müşteri numaranızdır.


TurkNet Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel TurkNet faturanızı ve geçmiş dönem TurkNet borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz TurkNet faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek internet ve telefon faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile TurkNet Faturası Ödeme

TurkNet internet faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile TurkNet fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.