TÜRKSAT - Fatura Sorgula ve Öde

Türksat televizyon faturanızı sorgulayın ve güvenle ödeyin. Kredi kartı ile TV faturanızı MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi ile kolayca ödeyin.

Yenile

TÜRKSAT Fatura Borcu Sorgulama ve TÜRKSAT Fatura Ödeme

TÜRKSAT abonesi iseniz, TÜRKSAT Kablo TV faturası borç sorgulama, Kablonet borç öğrenme ve Uydunet fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. TÜRKSAT Kablo TV hizmeti (Teledünya), Kablonet internet hizmeti (Uydunet) veya telefon hizmetinden (Kabloses) faydalanıyorsanız, TÜRKSAT Teledünya ve Uydunet faturalarınızı sorgulayabilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına TÜRKSAT abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut TÜRKSAT Teledünya veya Uydunet fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


TÜRKSAT Abone Numarası Öğrenme

TÜRKSAT Kablo TV televizyon faturası ve Uydunet internet faturası ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. TÜRKSAT faturanızda Müşteri No alanında yazan numara sizin abone numaranızdır.


TÜRKSAT Kablo TV, Uydunet & Telefon Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel TÜRKSAT Teledünya ve Kablonet (Uydunet) faturalarınızı ve geçmiş dönem TÜRKSAT faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz Kablo TV televizyon veya Uydunet internet faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek televizyon, internet veya Türksat telefon faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile TÜRKSAT Faturası Ödeme

Türksat (Kablo TV) televizyon, (Uydunet) internet ve telefon faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile TÜRKSAT fatura ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile TÜRKSAT televizyon faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 95 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.