Aidat ve Vergi Borcu Sorgulama ve Aidat ve Vergi Ödeme

Aidat ve Vergi Borcu Sorgulama

Anlaşmalı kurumlarımız arasından, aidat ve vergi borcunuzun bulunduğu kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, abone numaranızı belirtilen alana girerek aidat ve vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden aidat ve vergi borcu sorgulama işlemini güvenle yapabilir, geçmiş dönem aidat ve vergi borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Tümü TÜMÜ
Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Aidat ve Vergi Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Diğer Kurumlar
Oriflame KURUM SEÇ

Aidat ve Vergi Ödeme

Hizmet aldığınız kurumu seçip, online aidat ve vergi borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden aidat ve vergi ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Aidat ve vergi borcu ödeme işlemini MOKA Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile aidat ve vergi ödemek için, ödenecek aidat ve vergi borcunuzu seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online aidat ve vergi ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Aidat ve Vergi Ödeme

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile aidat ve vergi ödeme işleminizi gerçekleştirmek için, yukarıdaki kurum listesinden hizmet aldığınız kurumu seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile aidat ve vergi ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ve banka kartları ile yapabilirsiniz.


Operasyon işlem bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 95 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.