İnternet Faturası Sorgulama ve İnternet Faturası Ödeme

İnternet Faturası Sorgulama

İnternet servisi sağlayan anlaşmalı kurumlarımız arasından, internet hizmetinizi aldığınız kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, internet hizmeti abone numaranızı belirtilen alana girerek, internet borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden ADSL ve internet faturası sorgulama işlemini güvenle yapabilir, geçmiş dönem ADSL ve internet faturası borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Tümü TÜMÜ
Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

İnternet Fatura Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Internet Kategorisinde Yer Alan Kurumlar
D-Smart İnternet KURUM SEÇ
GOKNET KURUM SEÇ
HIZNET TELEKOM KURUM SEÇ
HİMNET İLETİŞİM KURUM SEÇ
JOYNET TELEKOM KURUM SEÇ
Millenicom-Doping ADSL KURUM SEÇ
Superonline KURUM SEÇ
Turknet KURUM SEÇ
VODAFONE NET KURUM SEÇ

Internet Faturası Ödeme

Internet hizmetini aldığınız kurumu seçip, online internet fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, internet faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Internet borcu ödeme işlemini MOKA Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile internet faturası ödemek için, ödenecek internet faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online internet fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Internet Faturası Ödeme

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile internet fatura ödeme işleminizi gerçekleştirmek için, yukarıdaki kurum listesinden internet hizmeti aldığınız kurumu seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile internet faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ve banka kartları ile yapabilirsiniz.


Operasyon işlem bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, kuruma göre değişen işlem ücreti de uygulanır.