Telefon Faturası Sorgulama ve Telefon Faturası Ödeme

Telefon Faturası Sorgulama

Telefon servisi sağlayan anlaşmalı kurumlarımız arasından, telefon hizmetinizi aldığınız kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, abone numaranızı veya cep telefonu ya da sabit hat numaranızı belirtilen alana girerek telefon borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden cep telefonu faturası sorgulama ve ev (sabit hat) telefonu faturası sorgulama işlemlerini güvenle yapabilir, geçmiş dönem ev (sabit hat) ve cep telefonu faturası borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Tümü TÜMÜ
Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Telefon Fatura Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Telefon Kategorisinde Yer Alan Kurumlar
ELEKTROHAT (NETGALAKSİ) KURUM SEÇ
FİXNET TELEKOM KURUM SEÇ
KKTC Telekom KURUM SEÇ
NETGSM İLETİŞİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. KURUM SEÇ
Oris Telekom KURUM SEÇ
TURKCELL KURUM SEÇ

Cep Telefonu Faturası Ödeme

Cep telefonu hizmetini aldığınız kurumu seçip, online cep telefonu fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden cep telefonu faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Cep telefonu borcu ödeme işlemini MOKA Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile telefon faturası ödemek için, ödenecek telefon faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online cep telefonu fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Ev (Sabit Hat) Telefonu Faturası Ödeme

Ev telefonu veya sabit hat hizmetini aldığınız kurumu listeden seçip, ev telefonu fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden ev (sabit hat) telefonu faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Ödenecek sabit hat faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek internetten ev (sabit hat) telefonu fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Telefon Faturası Ödeme

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile telefon faturası ödeme işleminizi gerçekleştirmek için, yukarıdaki kurum listesinden telefon hizmeti aldığınız kurumu seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile telefon faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları veya banka kartları ile yapabilirsiniz.


Operasyon işlem bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, kuruma göre değişen işlem ücreti de uygulanır.