Televizyon Faturası Sorgulama ve Televizyon Faturası Ödeme

Televizyon Faturası Sorgulama

Dijital uydu yayın servisi sağlayan anlaşmalı kurumlarımız arasından, televizyon hizmetinizi aldığınız kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, uydu hizmeti abone numaranızı belirtilen alana girerek, televizyon borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden televizyon faturası sorgulama işlemini güvenle yapabilir, geçmiş dönem televizyon faturası borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Tümü TÜMÜ
Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Televizyon Fatura Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Televizyon Kategorisinde Yer Alan Kurumlar
DIGITURK KURUM SEÇ
Digitech KURUM SEÇ
D-Smart KURUM SEÇ
TÜRKSAT KURUM SEÇ

Televizyon Faturası Ödeme

Televizyon hizmetini aldığınız kurumu seçip, online televizyon fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden televizyon faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Televizyon borcu ödeme işlemini MOKA Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile televizyon faturası ödemek için, ödenecek televizyon faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online televizyon fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Televizyon Faturası Ödeme

Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibarıyla lisanslı bir ödeme kuruluşudur.


Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, kuruma göre değişen işlem ücreti de uygulanır.