Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Doğalgaz Faturası Ödeme

Doğalgaz Faturası Sorgulama

Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan anlaşmalı kurumlarımız arasından, doğalgaz hizmetinizi aldığınız kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, doğalgaz tesisat numaranızı veya doğalgaz abone numaranızı belirtilen alana girerek doğalgaz borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden doğalgaz faturası sorgulama işlemini güvenle yapabilir, geçmiş dönem doğalgaz fatura borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Tümü TÜMÜ
Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Dogalgaz Fatura Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Doğalgaz Kategorisinde Yer Alan Kurumlar
AGDAŞ Adapazarı KURUM SEÇ
Akmercan Batıkar KURUM SEÇ
Akmercan Delta KURUM SEÇ
Akmercan Gepa KURUM SEÇ
Akmercangaz Doğalgaz KURUM SEÇ
Bursa Gaz KURUM SEÇ
Eskişehir Esgaz KURUM SEÇ
Gazdaş KURUM SEÇ
İstanbul İGDAŞ (Konut) KURUM SEÇ
İZMİRGAZ KURUM SEÇ
Kars Kargaz KURUM SEÇ
Kırıkkale KIRGAZ KURUM SEÇ
OLIMPOSGAZ KURUM SEÇ
TorosGaz KURUM SEÇ
UDAŞ Uşak Doğalgaz KURUM SEÇ

Doğalgaz Faturası Ödeme

Doğalgaz hizmetini aldığınız kurumu seçip, online doğalgaz fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden doğalgaz faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Doğalgaz borcu ödeme işlemini MOKA Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile doğalgaz faturası ödemek için, ödenecek doğalgaz faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online doğalgaz fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Doğalgaz Faturası Ödeme

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile doğalgaz faturası ödeme işleminizi gerçekleştirmek için, yukarıdaki kurum listesinden hizmet aldığınız kurumu seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile doğalgaz fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirsiniz.


Hizmet bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 95 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.