TTNET - Fatura Sorgula ve Öde

TTNET internet faturanızı anlık sorgulayın ve güvenle ödeyin. Kredi kartı ile faturanızı MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi ile kolayca ödeyin.

Yenile

TTNET Fatura Ödeme ve TTNET Fatura Sorgulama

TTNET internet abonesi iseniz, TTNET fatura sorgulama, borç öğrenme ve TTNET fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına TTNET abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut TTNET ADSL fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


TTNET Abone Numaram Nerede Yazıyor?

TTNET fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. TTNET faturanızda 7 ile başlayan Hesap No alanında yazan 10 haneli müşteri numarası sizin müşteri numaranızdır. Aşağıdaki TTNET internet faturası örneğinde hesap numarasının nerede bulunduğunu görebilirsiniz.


TTNET Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel TTNET faturanızı ve geçmiş dönem TTNET ADSL borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz TTNET faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek internet faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile TTNET Faturası Ödeme

TTNET internet faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile TTNET fatura ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile TTNET fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 95 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.