Türk Telekom - Fatura Sorgula ve Öde

Türk Telekom ev ve iş telefon faturası borcu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı ödeyin. Fatura ödeme merkeziyle borç öğrenme ve ödeme işlemlerini yapın.

Yenile

Türk Telekom Borç Sorgulama ve Türk Telekom Ev Telefonu Fatura Ödeme

Sabit telefonununuz için (ev veya iş) Türk Telekom operatörü kullanıyorsanız, Türk Telekom borç sorgulama, borç öğrenme ve Türk Telekom ev telefonu faturası ve işyeri telefon faturası ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Türk Telekom sabit telefon numaranızı girdikten sonra fatura bilgilerinizi ve borç durumunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile Türk Telekom sabit telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Türk Telekom Sabit Telefon Numaram Nerede Yazıyor?

Türk Telekom sabit telefon faturanızı online ödemek ve Türk Telekom fatura borcunuzu sorgulamak için sabit telefon numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Türk Telekom sabit telefon numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın üst tarafında belirtilen Telefon Numarası alanındaki 10 haneli telefon numaranızı bulabilirsiniz. MOKA Fatura sorgulama alanındaki Sabit Telefon Numarası alanına, başına “0” (sıfır) gelmeyecek şekilde 10 haneli telefon numaranızı girerek Türk Telekom faturanızı sorgulayabilirsiniz.


Türk Telekom Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem Türk Telekom sabit telefon faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz Türk Telekom sabit telefon faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek Türk Telekom sabit telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile Türk Telekom Faturası Ödeme

Türk Telekom sabit telefon faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile Türk Telekom sabit telefon fatura ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile Türk Telekom sabit telefon fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli % 3,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 95 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.